Galeria szklanEJ czajki

Zanim przyjedziesz do nas, warto już teraz spojrzeć, jaki klimat panuje w Szklanej Czajce – magicznym miejscu na skraju lasu.

Obiekt wtopiony w serce lasu

Kiedyś, wymarzyliśmy sobie to miejsce. Zmykające perspektywę poleśnej polany, z dumną szklaną ścianą na całą wysokość budynku, z przestronną salą balową, za dnia przesyconą światłem, wieczorami przyciągającą wzrok. 

Szklana Czajka wtapia się w las. Wystarczy zrobić kilka kroków, aby znaleźć się wśród drzew i zapomnieć o całym świecie. W tym budynku udało się połączyć przytulne wnętrze z otaczającą je przyrodą. Miejsce o wyjątkowej równowadze przestrzennej. Miejsce idealne na najlepsze chwile w życiu.

 

WESELA JAK Z BAJKI

Wesele to najważniejszy moment w życiu dla wielu osób. Sprawimy, że Twoje wesele będzie jak z bajki. Cudowne otoczenie lasu sosnowego, rozległe krajobrazy pól, łąk i lasów, to idealne miejsce na prawdziwie magiczny ślub. 

Świat iMPREZ integracyjnych

Szkolenia i imprezy integracyjne na najwyższym poziomie, w otoczeniu niezwykłego lasu. Szklana Czajka to magiczne miejsce, pełne zaskoczeń. To dobra rozrywka łączy się ze zdobywaniem wiedzy i doświadczenia

ODWIEDŹ NAS

W TYGODNIU

Kontakt telefoniczny

Weekendy

08:00 – 21:00

KONTAKT

TELEFON

+48 693 619 454

E-MAIL

kontakt@szklanaczajka.pl

ADRES

Czajków, 160 A